12321460 582749008546589 8608849265434473039 nRuszyła rekrutacja do VI edycji Katowickiej Kuźni Liderów. Misją naszego bezpłatnego projektu edukacyjnego jest wykształcenie młodych liderów, którzy w przyszłości zaangażują się w działalność na rzecz miasta Katowice i regionu. Projekt jest niezwykle atrakcyjny dla uczestników, gdyż łączy w sobie 2 elementy - szkolenia z kompetencji miękkich, które są niezbędne dla każdego lidera, oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów zajmujących się Miastem Katowice. Na najlepszych absolwentów czekają atrakcyjne staże. Wszyscy absolwenci otrzymają dyplom ukończenia KKL oraz certyfikat odbycia szkoleń z zakresu kompetencji miękkich. Pierwsze pięć edycji naszego projektu ukończyło 105 studentów. Absolwentami naszych innych projektów liderskich na przestrzenii ostatnich kilkunastu lat zostało ponad 400 osób (zdjęcia ze zjazdów KKL można obejrzeć na profilu Facebooka >>TU<<). Organizatorami projektu są: Instytut Regionalny w Katowicach oraz Instytut Roździeńskiego. Patronem Honorowym Projektu jest Prezydent Miasta Katowice.

REKRUTACJA

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich studentów (bez względów na kierunek i tryb studiów) i uczniów szkół średnich - mieszkańców Katowic – . Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie wyślij nam Twoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@kuznialiderow.eu w terminie do 30 kwietnia br. włącznie. Pamiętaj, by w liście motywacyjnym przekonać nas, dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać do naszego programu. O wynikach rekrutacji zostanie poinformowany każdy aplikant.

AGENDA

Zajęcia odbywać się będą w soboty, w godz. 9.00-16.30 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Tematyka zajęć: autoprezencja, reguły wywierania wpływu, debaty oxfordzkie, zarządzanie grupą, zarządzanie projektem. Gościem specjalnym Kuźni Liderów będzie Marcin Krupa, Prezydent Katowic.

Aby otrzymać dyplom ukończenia należy uczestniczyć w co najmniej 3 dniach szkoleniowych.

  • I zajęcia – 13 maja
  • II zajęcia – 27 maja
  • III zajęcia – 10 czerwca
  • IV zajęcia –  17 czerwca