podrecznik lideraInstytut Regionalny w Katowicach wydał "Podręcznik Lidera".

- Jest to unikalna książka - łącząca walory praktycznego poradnika oraz publikacji mającej na celu zainspirować czytelnika do podjęcia działań. Jeśli chciałbyś być liderem, czujesz, że masz w sobie potencjał, by zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość – być może dzięki lekturze tej książki zrobisz pierwszy krok, który będzie początkiem długiej drogi, która zmieni Twoje życie. Jeśli jesteś już liderem – chcemy zainspirować Cię do dalszego rozwijania się i zdobywania nowych umiejętności. Wierzymy, że jako lider – będziesz iskrą, która zapali innych ludzi do działania - podkreśla Maciej Stachura, prezes zarządu Instytutu Regionalnego, trener biznesu. 

Miło nam poinformować, że wersja pdf "Podręcznika Lidera" jest przez nas udostępniana nieodpłatnie do wykorzystania niekomercyjnego. Aby pobrać podręcznik kliknij >>TU<<.

Publikacja powstała w ramach projektu "Śląska Akademia Liderów" organizowanego przez Instytut Regionalny w Katowicach - projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.